O firmie

Home - O firmie

Dlaczego warto wybrać
KW Construction?

Firma powstała w 2018 roku, założona przez inżyniera konstruktora z wieloletnim stażem pracy w branży jachtowej, stawiającego na innowacyjność, ciągły rozwój i najwyższą jakość oferowanych produktów.
Charakteryzuje nas nieszablonowe myślenie, nieustanne poszerzanie horyzontów oraz najwyższa jakość współpracy z każdym z kontrahentów.

Korzystając z naszych usług gwarantujemy produkty wykonane tylko ze sprawdzonych materiałów, terminowość, solidność,  a kwintesencją naszych działań będzie zadowolenie i chęć dalszej współpracy.

Producent elementów metalowych

Specjalizujemy się w wytwarzaniu elementów metalowych przede wszystkim dla przemysłu jachtowego, jak również dla przemysłu spożywczego oraz chemicznego. Realizujemy zarówno zlecenia seryjne, ale podejmujemy się także wykonania projektów indywidualnych. Elementy metalowe wykonujemy przy pomocy najnowocześniejszych maszyn CNC. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć zarówno niewielkie detale, jak i bardzo duże obiekty. Nasi klienci mogą liczyć na znakomitą jakość elementów metalowych, precyzję, niezawodność oraz terminowość.

Nasza firma KW Construction produkuje części zarówno ze stali kwasoodpornej, stali konstrukcyjnej, jak i aluminium. Są to materiały wyróżniające się znakomitą trwałością oraz odpornością na negatywny wpływ czynników zewnętrznych, jak i warunków atmosferycznych, takich jak promieniowanie UV, deszcz czy śnieg. Ich najlepszą cechą jest wytrzymałość, na której najbardziej nam zależy. Jest bowiem gwarancją najwyższej jakości, a to jest absolutnie najważniejsze w naszej branży. Wykonujemy m.in. blachy, mechanizmy zawiasów, standardowe zawiasy, podpory pokładów, podstawy stołów, knagi, uchwyty, relingi, podpory rozkładanych stołów, drabinki kąpielowe oraz rolki kotwiczne i wiele innych.

Jak wspomnieliśmy powyżej, najważniejszą cechą, a zarazem atutem wyrobów z metalu jest wytrzymałość. To właśnie z solidnych i wytrzymałych elementów metalowych można tworzyć olbrzymie konstrukcje o rozmaitych parametrach, mogąc zapewnić przy tym ich trwałość oraz stabilność. Warto również dodać kilka słów na temat ciężaru elementów metalowych. Otóż porównując je do innych materiałów, jest on na tyle optymalny, że przenoszenie konstrukcji wykonanych z metalu nie jest problematyczne.

Wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą, zachęcamy do zapoznania się z zakładką Oferta oraz Usługi, gdzie szczegółowo ją opisujemy i informujemy o wszystkich etapach produkcji części metalowych. Zapraszamy serdecznie! W przypadku jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu.

Producent elementów metalowych – gwarancja najwyższej jakości

Najwyższa jakość produkowanych elementów, terminowa realizacja zleceń i wysoka efektywność – oto, czym wyróżnia się nasza firma. Dzięki rzetelnemu podejściu do świadczonych usług, pracowitości oraz pokorze, udało nam się osiągnąć stabilną pozycję i stać się jednym z liderów wśród producentów części metalowych dla branży jachtowej, chemicznej oraz spożywczej. Wieloletnie doświadczenie, jak również zespół najlepszych specjalistów sprawiają, że grono naszych klientów z roku na rok staje się coraz liczniejsze. To stali klienci, którzy z zadowoleniem powracają do z nas z nowymi zleceniami. Każdej z tych osób jesteśmy bardzo wdzięczni za zaufanie. Dziękujemy i mamy nadzieję, że przed nami jeszcze wiele ciekawych wyzwań.

Wyroby metalowe – producent

Produkcja elementów metalowych dla przemysłu jachtowego to nasza pasja od wielu lat. Mamy ogromne ambicje, dlatego nieustannie szkolimy się, by tworzyć jeszcze lepsze, trwalsze i wytrzymalsze wyroby metalowe, które będą zapewniały najwyższą jakość spośród wszystkich dostępnych na rynku. Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań i jesteśmy gotowi zrealizować każde zlecenie. Stawiamy zarówno na produkcję seryjną, jak i jednostkową. Jeśli więc marzy Cię się realizacja indywidualnego zlecenia, zachęcamy Cię do kontaktu. Z radością podejmiemy się tego tematu!

Naszym celem jest budowanie trwałych relacji z kontrahentami. Wśród naszych klientów jest wielu takich, którzy współpracują z nami już od wielu lat. To dla nas ogromny zaszczyt, a także duża satysfakcja. Jesteśmy pewni, że w naszych szeregach mamy najlepszych specjalistów z branży, którzy są w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenie. Co więcej, w codziennej pracy korzystamy z najlepszych rozwiązań technologicznych na rynku i ciągle udoskonalamy nasze produkty, dlatego naszym klientom możemy zapewnić maksymalną efektywność oraz znakomitą jakość świadczonych usług.

 

Nasza misja

Misją naszej firmy jest budowanie trwałych relacji z kontrahentami, oferowanie produktów najwyższej jakości z pośród dostępnych na rynku, nieustanne podejmowanie coraz to nowych wyzwań i poszerzanie gamy oferowanych produktów.

 

Cele firmy

Celem firmy jest przede wszystkim werbowanie najlepszych specjalistów z branży, nieustanny rozwój, inwestowanie w najnowsze technologie, ciągłe udoskonalanie naszych produktów oraz osiągnięcie pozycji lidera na rynku.

 

KW Construction
w liczbach
436
zrealizowanych zleceń
230 m2
hali produkcyjnej
2018
rok założenia
42 863 m2
na rozbudowę
Zobacz inne usługi
Naszym klientom oferujemy też przygotowanie wizualizacji, rysunku poglądowego, dokumentacji wykonawczej czy samego elementu na podstawie szkicu, dostarczonego wzoru lub modelu 3D części.
Usługi CAD