O firmie

Home - O firmie

Dlaczego warto wybrać
KW Construction?

Firma powstała w 2018 roku, założona przez inżyniera konstruktora z wieloletnim stażem pracy w branży jachtowej, stawiającego na innowacyjność, ciągły rozwój i najwyższą jakość oferowanych produktów.
Charakteryzuje nas nieszablonowe myślenie, nieustanne poszerzanie horyzontów oraz najwyższa jakość współpracy z każdym z kontrahentów.

Korzystając z naszych usług gwarantujemy produkty wykonane tylko ze sprawdzonych materiałów, terminowość, solidność,  a kwintesencją naszych działań będzie zadowolenie i chęć dalszej współpracy.

Producent elementów metalowych

Specjalizujemy się w wytwarzaniu elementów metalowych przede wszystkim dla przemysłu jachtowego, jak również dla przemysłu spożywczego oraz chemicznego. Realizujemy zarówno zlecenia seryjne, ale podejmujemy się także wykonania projektów indywidualnych. Elementy metalowe wykonujemy przy pomocy najnowocześniejszych maszyn CNC. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć zarówno niewielkie detale, jak i bardzo duże obiekty. Nasi klienci mogą liczyć na znakomitą jakość elementów metalowych, precyzję, niezawodność oraz terminowość.

Nasza firma KW Construction produkuje części zarówno ze stali kwasoodpornej, stali konstrukcyjnej, jak i aluminium. Są to materiały wyróżniające się znakomitą trwałością oraz odpornością na negatywny wpływ czynników zewnętrznych, jak i warunków atmosferycznych, takich jak promieniowanie UV, deszcz czy śnieg. Ich najlepszą cechą jest wytrzymałość, na której najbardziej nam zależy. Jest bowiem gwarancją najwyższej jakości, a to jest absolutnie najważniejsze w naszej branży. Wykonujemy m.in. blachy, mechanizmy zawiasów, standardowe zawiasy, podpory pokładów, podstawy stołów, knagi, uchwyty, relingi, podpory rozkładanych stołów, drabinki kąpielowe oraz rolki kotwiczne i wiele innych.

Jak wspomnieliśmy powyżej, najważniejszą cechą, a zarazem atutem wyrobów z metalu jest wytrzymałość. To właśnie z solidnych i wytrzymałych elementów metalowych można tworzyć olbrzymie konstrukcje o rozmaitych parametrach, mogąc zapewnić przy tym ich trwałość oraz stabilność. Warto również dodać kilka słów na temat ciężaru elementów metalowych. Otóż porównując je do innych materiałów, jest on na tyle optymalny, że przenoszenie konstrukcji wykonanych z metalu nie jest problematyczne.

Wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą, zachęcamy do zapoznania się z zakładką Oferta oraz Usługi, gdzie szczegółowo ją opisujemy i informujemy o wszystkich etapach produkcji części metalowych. Zapraszamy serdecznie! W przypadku jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu.

 

Nasza misja

Misją naszej firmy jest budowanie trwałych relacji z kontrahentami, oferowanie produktów najwyższej jakości z pośród dostępnych na rynku, nieustanne podejmowanie coraz to nowych wyzwań i poszerzanie gamy oferowanych produktów.

 

Cele firmy

Celem firmy jest przede wszystkim werbowanie najlepszych specjalistów z branży, nieustanny rozwój, inwestowanie w najnowsze technologie, ciągłe udoskonalanie naszych produktów oraz osiągnięcie pozycji lidera na rynku.

 

KW Construction
w liczbach
216
zrealizowanych zleceń
230 m2
hali produkcyjnej
2018
rok założenia
42 863 m2
na rozbudowę
Zobacz inne usługi
Naszym klientom oferujemy też przygotowanie wizualizacji, rysunku poglądowego, dokumentacji wykonawczej czy samego elementu na podstawie szkicu, dostarczonego wzoru lub modelu 3D części.
Usługi CAD