O firmie

Home - Nasza firma - O firmie
Dlaczego warto wybrać
KW Construction?

Firma powstała w 2018 roku, założona przez inżyniera konstruktora z wieloletnim stażem pracy w branży jachtowej, stawiającego na innowacyjność, ciągły rozwój i najwyższą jakość oferowanych produktów.
Charakteryzuje nas nieszablonowe myślenie, nieustanne poszerzanie horyzontów oraz najwyższa jakość współpracy z każdym z kontrahentów.

 

Korzystając z naszych usług gwarantujemy produkty wykonane tylko ze sprawdzonych materiałów, terminowość, solidność,  a kwintesencją naszych działań będzie zadowolenie i chęć dalszej współpracy.

Nasza misja

Misją naszej firmy jest budowanie trwałych relacji z kontrahentami, oferowanie produktów najwyższej jakości z pośród dostępnych na rynku, nieustanne podejmowanie coraz to nowych wyzwań i poszerzanie gamy oferowanych produktów.

Cele firmy

Celem firmy jest przede wszystkim werbowanie najlepszych specjalistów z branży, nieustanny rozwój, inwestowanie w najnowsze technologie, ciągłe udoskonalanie naszych produktów oraz osiągnięcie pozycji lidera na rynku.

KW Construction
w liczbach
216
zrealizowanych zleceń
230 m2
hali produkcyjnej
2018
rok założenia
42 863 m2
na rozbudowę
Zobacz inne usługi
Naszym klientom oferujemy też przygotowanie wizualizacji, rysunku poglądowego, dokumentacji wykonawczej czy samego elementu na podstawie szkicu, dostarczonego wzoru lub modelu 3D części.
Usługi CAD